تا زدن ایران مقابله تروریسم اخبار سیاسی و اجتماعی

تا زدن: ایران مقابله تروریسم اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات پیغام آبی‌ها به آمریکا جهت کلینزمن

استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران به موازات ادامه کار با منصوریان، سر وقت چند مربی خارجی هم رفت. آن‌طور که خود استقلالی‌ها گفته‌اند رزومه چند مربی خارجی را گرفت

پیغام آبی‌ها به آمریکا جهت کلینزمن

پیغام آبی ها به آمریکا جهت کلینزمن

عبارات مهم : سرمربی

استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران به موازات ادامه کار با منصوریان، سر وقت چند مربی خارجی هم رفت. آن طور که خود استقلالی ها گفته اند رزومه چند مربی خارجی را گرفته اند و مشغول بررسی هستند.

به گزارش خبر آنلاین به نقل از روزنامه خبرورزشی؛ شنیده ایم آبی ها روی یک گزینه به جمع بندی رسیده اند و اگر او قبول کند، می تواند آینده استقلال را بسازد. این مربی «یورگن کلینزمن» نام دارد. او آخرین بار در تیم ملی آمریکا مربیگری می کرد و از سال ۲۰۱۶ و بعد از برکناری، به تیم دیگری ملحق نشده هست. کلینزمن بین سال های ۲۰۰۴ تا ۲۰۰۶ سرمربی تیم ملی آلمان بود و بین سال های ۲۰۰۸ تا ۲۰۰۹ هم به عنوان سرمربی به نیمکت بایرن مونیخ رسید.

پیغام آبی‌ها به آمریکا جهت کلینزمن

کلینزمن در تیم ملی آلمان به مقام سومی دنیا رسید و در ژوئیه سال ۲۰۰۶ از سمت خود استعفا داد. البته رسانه ها از این مربی حمایت زیادی کردند و از او درخواست کردند در رأس نیمکت تیم ملی کشورش باقی بماند ولی کلینزمن تصمیم گرفت کناره گیری کند. در بایرن مونیخ هم او هر چند عملکرد خوبی در بوندس لیگا داشت ولی در اروپا نتوانست به توفیقی برسد. بایرن در اروپا به بارسا باخت و از مسابقه ها کنار رفت. در آخرهای فصل بوندس لیگا هم تیم او در آلیانز آره نا یک بر صفر به شالکه باخت و این مسئله با نارضایتی مدیران همراه شد تا آخر او را بعد از یک فصل برکنار کنند. کلینزمن از سال ۲۰۱۱ هم به مربیگری آمریکا رسید و در سال ۲۰۱۴ تیم ملی این کشور را به جام جهانی برزیل برد. او در سال ۲۰۱۶ از کار برکنار شد.

به گفته یکی از مسئولان استقلال، کلینزمن در حال حاضر ساکن جنوب کالیفرنیا است و مفسر شبکه espn آمریکا هم به حساب می آید. استقلالی ها از طریق واسطه ها به این سرمربی پیغام داده و منتظرند تا او جواب نهایی را بدهد. کلینزمن بعد از جدایی از آمریکا پیشنهاداتی داشت ولی ترجیح داد از آمریکا خارج نشود. گویا او بیزینس های بزرگی هم در این کشور می کند. به همین خاطر بعید به نظر می رسد به استقلالی ها پاسخ مثبت بدهد. او گزینه ایده آلی جهت آبی ها به حساب می آید و علاقه زیادی دارند او را به خدمت بگیرند ولی با وجود موانع اولیه و همین طور قیمت بالای کلینزمن، بعید به نظر می رسد بتوانند این صورت مشهور را به کشور عزیزمان ایران بیاورند. کلینزمن سابقه گلزنی در جام جهانی ۱۹۹۸ را هم در کارنامه دارد.

استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران به موازات ادامه کار با منصوریان، سر وقت چند مربی خارجی هم رفت. آن‌طور که خود استقلالی‌ها گفته‌اند رزومه چند مربی خارجی را گرفت

واژه های کلیدی: سرمربی | آمریکا | استقلال | استقلال | جام جهانی | بایرن مونیخ | یورگن کلینزمن | سرمربی تیم ملی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs